--אקונו-מים - 5 סיבות להתקנת מסנן מים לבניין של אקונו-מים
רבות דובר על הרכב המים בישראל, אשר מצד אחד נחשב איכותי ובטוח לשתייה ומצד שני נושא עמו משקעי אבנית וחול, חלודה ועוד.
 
הפתרון הנפוץ בארץ הוא סינון של המים לדרגה ההופכת אותם לאיכותיים בהרבה, בריאים וטעימים יותר. סינון מים יכול להיעשות במגוון דרכים, החל מהצבת מתקן מים על השיש במטבח וכלה בסינון מים לכל הבניין דרך מסנן ראשי אחד.
 
להלן נסקור את היתרונות היחודיים בסינון מים על ידי מסנן מרכזי יחיד לכל הבניין.
 
1. פשטות, קלות ונוחות : בהתקנת מסנן מים מבית אקונו-מים מרכזי לבניין אתם פטורים מהתעסקות עם החלפת פילטרים דירתיים, פטורים מהתעסקות עם שליחים\נציגי שירות\טכנאים המבקרים בביתכם, ואם מוצב לכם כעת מתקן מים גדול ומסורבל על השיש, אתם נפטרים גם ממנו ומפנים מקום חשוב. מסנן מים לבניין דורש תחזוקה מינימאלית המבוצעת על ידינו מול הוועד ובהמשך באופן שגרתי ועצמאי ללא מעורבות הדיירים.
 
2. חסכון : בהתקנת מסנן מים מרכזי אחד לבניין כולו, במקום מצב בו כל משפחה אחראית לבד על סינון המים שלה, כח הרכישה שלכם בתור קבוצה גדל, כל אחד משלם מעט מאוד וכולם זוכים במים נקיים. התייעלות זו תחסוך לכם סכומים ניכרים בכמה מישורים, לרבות הוצאות החשמל והחלפת גופי החימום.
 
3. יעילות : מתקן מים על השיש מסנן רק את מי המטבח. מסנן מים דירתי מסנן רק דירה אחת. אקונו-מים מסנן מים מרכזי לבניין מסנן את כל המים הנכנסים לבניין, החל מהנקודה הראשית, ובכך מבטיח מים נקיים בכל צנרת המים של הבניין, גם לתשתיות המשותפות והיקרות של הבניין דוגמת המשאבות וגם מים נקיים בכל נקודת מים, בכל דירה.
 
4. הגנה על מכשירי החשמל שלכם : כולנו מכירים את המצב בו הקומקום החשמלי מתמלא באבנית, כולנו החלפנו גוף חימום לדוד החשמלי, כולנו ספגנו נזקי אבנית במדיח הכלים ומכונת הכביסה, כולנו נשארים עם כתמי אבנית מכוערים על המראה באמבטיה ועל דלתות המקלחת. לא עוד: ככה זה כאשר מותקן מסנן מים מרכזי, והמים אותם אתם שותים הם המים בהם אתם מתקלחים: גופי החימום נותרים נקיים מאבנית.
 
5. בריאות וטעם : בפשטות, המים המסוננים נקיים יותר, טעימים יותר ובריאים יותר. אתם תרגישו זאת בבישול, אתם תראו זאת בקומקום ובאמבטיה הנותרים נקיים מאבנית, אתם תדעו שאתם מגנים על הצנרת שלכם ועל המתקנים הסמויים כגון הניאגרות שבקיר מפני הצטברות המשקעים.
 
אנחנו מזמינים אתכם או את נציג וועד הבניין ליצור עימנו קשר בכל עת לתיאום איבחון והתקנה, הנעשית באופן מיידי על ידי הצוותים המקצועיים שלנו וללא הפרעה לשגרת היומיום.
 
בברכה,
אקונו-מים
5 סיבות טובות להתקנת מערכת מרכזית לסינון המים בבניין