--אקונו-מים - מסנן מים דירתי

מסנן מים דירתי

המים המגיעים אל הברזים בביתנו הם הנוזל העיקרי הממלא בסופו של דבר את גופנו ומשפיע ישירות על בריאותנו ועל בריאות משפחתנו.
אנו צורכים מאות ליטרים של מים מדי שנה אשר עוברים דרך גופנו, משמשים אותנו לבישול ומיועדים גם לבני הבית הרכים יותר. ההשפעה של איכות המים על בריאותו של תינוק, למשל, הנה מהותית וראויה לתשומת לב מרבית. אך נוסף על השפעה על בני האדם משפיעה איכות המים ישירות ובאופן נרחב על כלל הציוד החשמלי בביתנו המעורב בעבודה עם מים : כאן באה לידי ביטוי חשיבותו הגדולה של מסנן מים דירתי על העלויות שלנו בתפעול ואחזקה של הציוד.
כיצד מתבטאת השפעת סינון מים ביתי על חסכון בחשמל ?
סינון המים המגיעים אל הקומקום במטבח שלנו ישאיר את הקומקום נקי לחלוטין מאבנית : כיום רובנו רגילים לנקות את האבנית מהקומקום מדי חודש לערך (או לחיות עם משקעים שהולכים ומצטברים...) אך לאחר התקנת מסנן מים דירתי יגיעו אלינו מראש מים שלא יותירו משקעי אבנית : וזה חשוב לא רק לקומקום אלא לא פחות מכך לדוד החשמלי וצנרת קולטים, למשל : גם אלו יוזנו במים נקיים, תימנע הצטברות האבנית הרבה על גוף החימום של הדוד, דבר המתרחש באופן קבוע ומפחית עד מאוד את יעילות חימום המים, וכמו כן הצנרת העדינה תישאר נקייה ממשקעים פנימיים המצטברים על דפנותיה ומזיקים כבר בטווח זמן הקרוב.
סינון מים ביתי מבטיח ע"י התקנה פשוטה ומהירה של מסנן מים דירתי ישאיר לנו מכשירית נקיים וגם סביבה נקייה, ללא כתמים של מים שהתייבשו, למשל, פשוט כי המים יתייבשו ללא משקע. אותם משקעים שמצטברים במכונת הכביסה עקב פעולות הרתחה או במדיח הכלים ייעלמו גם הם, ויחד איתם מסיר מסנן המים לדירה גם משקעי בוץ וחלקיקים ממלאים אורח שגרתי את מי השתייה שלנו. הטעם של המים ואיכותם בפרספקטיבה הבריאותית הם שבסופו של דבר מעניקים לנו חוויה שלמה של איכות חיים משופרת : זה ניכר בניקיון (דמיינו את מראת האמבטיה מתייבשת ללא משקעי מים עליה, את הקומקום נשאר נקי לחלוטין מאבנית) וניכר בפן הפשוט ביותר, הטעם שבפינו. תהליך ההתקנה עצמו מהיר, פשוט וקל ויכול להתבצע באופן מותאם לכל צורך.
ניהול משק המים, בכל קנה מידה שהוא, מחייב התייחסות לאיכות המים בראש ובראשונה. מסנן מים דירתי מעניק יתרון עצום בזכות המיקום שלו - לפני התפצלות הצנרת כך שבפועל כל המים המגיעים אל ביתנו יהיו מים צלולים.