--אקונו-מים - מסנן מים - מדוע וכיצד
המים בישראל נחשבים מצד אחד טובים ובטוחים לשתייה, אך מצד שני כולנו רואים במו עינינו כיצד משקעי אבנית מכסים והורסים את המכשירים שלנו.
 
קיימות לא מעט שיטות שמבטיחות לנו מים נקיים, ואנו ממליצים על השיטה שלדעתנו מביאה לידי ביטוי את המקסימום שבמים במינימום של עלות - סינון מים מרכזי לבניין : פילטר אחד מסנן את כל המים שנכנסים לבניין ומעניק צנרת נקייה ותשתיות פטורות מאבנית בכל הבניין.
בהינתן שהמים שלנו מגיעים לביתנו מלכתחילה במצב ראוי, אין לנו צורך לנקוט בשיטות יקרות 
סינון מים מרכזי לבניין פוטר אתכם ממשקעי האבנית: הקומקום נותר נקי, גוף החימום של הדוד נותר נקי וממשיך לחמם מים ביעילות, המקלחת נותרת נקייה ללא הצטברות אבנית וכך גם כל הצנרת. החיסכון, הבא לידי ביטוי בצריכת החשמל, הנו מהותי.
 
סינון מים מרכזי לבניין מסנן את כל המים, מהנקודה הראשית ולכל ברז בכל דירה: הוא מסיר בנוסף לכלוך, חול וחלודה, פוטר אתכם ממתקן מים מסורבל על השיש ומביקורי טכנאים בביתכם והחלפות פילטרים.
 
זוהי הדרך היעילה ביותר להשיג מים נקיים וטעימים יותר למשפחה,
הדרך בה כל הדיירים מתחלקים בהוצאה והיא הופכת לזניחה,
הדרך בה תשיגו מים צלולים מלכתחילה בכל ברז בבית.

 
אם אתם מאמינים באיכות מי השתייה בישראל ובד בבד מעוניינים להתייעל בצריכת האנרגיה ולשפר את איכות החיים על ידי שימוש קבוע במים צלולים ובעלות פחותה בהרבה מכל פתרון דירתי\אישי אחר,
 
אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל עת.
שנועדו לזקק אותם: המינרלים המצויים באופן טבעי במים חשובים לבריאותנו וחבל שנוציא כסף מיותר על הסרתם. זוהי בעיקר האבנית שממררת את חיינו, מצטברת על גופי החימום בדוד, בקומקום, במדיח ובמכונת הכביסה, מכערת במשקעיה את חדר האמבטיה וגורמת לנו הוצאות ניכרות ומיותרות.
מניעת האבנית - מדוע וכיצד