--אקונו-מים - סינון מים לבניין
התקנת מסנן מים דירתי מעניקה מים צלולים בכל ברז בבית, והמשמעות המידית היא חיסכון ניכר בבלאי מכשירי החשמל הנובע מהצטברות אבנית, חיסכון משמעותי בחשמל הנובע מכך ומים צלולים וטעימים באופן קבוע. התקנת מסנן מים מרכזי לבניין כולו מעניקה את היתרונות הללו לכל הדירות, וכך מתחלקת העלות בין כל הדיירים וההתייעלות מתפתחת לסדר גודל מהותי ומקיף, המיושם על צנרת הבניין כולה.

אנו ממליצים על התקנת מסנן מים מרכזי לבניין מאחר וזו עסקה מוצלחת עבור לקוחותינו והזדמנות להצליח לחסוך באנרגיה וליהנות ממים צלולים בעלות נמוכה במיוחד - עלות זניחה בה נושאים כל הדיירים במשותף, במקום העלות של התקנת מסנן מים לכל דירה בנפרד. מסנן מים מרכזי לבניין מעניק מים צלולים לבניין כולו, מים המסוננים בנקודה הראשית ושומרים על מכשירים וצנרת נקיים מאבנית ומעניקים שיפור באיכות החיים בפן הבריאותי לכולם.

אנו רואים במוצרים שלנו, העונים לסטנדרט הגבוה ביותר של תקינה בישראל ובאירופה, חלק בסיסי ומהותי בתזונת המשפחה : המים שאנו צורכים הנם המרכיב הבסיסי ביותר בתזונתנו, ופתרון סינון מרכזי הופך אותם לאיכותיים בהרבה, יחד עם החיסכון בחשמל וצמצום הבלאי לטובת סביבה ירוקה ובריאה יותר.

בעידן בו מקבלת תזונת המשפחה תשומת לב רבה יותר מאי פעם, קבוצת אקונו-מים רואה עצמה כמקדמת תזונה בריאה יותר במישור היומיומי מכולם : המים שאנו שותים ומבשלים בהם. השמירה על משאבי הטבע בשל ההפחתה בצריכת החשמל והחלפת המכשירים היא יתרון מהותי הנלווה לכך.

הצוותים המנוסים  והמקצועיים שלנו מובילים את השוק בישראל ביכולתם לבצע התקנה מהירה של מסנני מים לבניינים : בזכות הוותק והניסיון המקצועי בתחום ניהול משק מים בהיקף רחב, אנו ערוכים לביצוע כל הדרוש להתקנה מלאה ללא צורך בבעלי מקצוע נוספים. לצד תחום סינון המים ובנפרד ממנו אנו מבצעים בעת הצורך פרויקטים בהיקף רחב יותר. לרבות הפרדת וריתוך צנרת, התקנת מדי מים מתקדמים, השוואת לחצים. מערכות גינון והשקייה ועוד.

מערך השירות שלנו מבצע מעקב הדוק ומעניק את כל שירות האחזקה הנדרש: כל מוצרינו מגיעים עם אחריות מלאה ותחת בקרת איכות קפדנית העומדת בדרישות המגזר התעשייתי והחקלאי.

צוות אקונו-מים עומד לשירותכם בכל עת.

 
סינון מים לבניין