--אקונו-מים - קח אחריות זה בידיים שלך
פעולה פשוטה אחת וכל המים נקיים.
איכות מי השתייה שלנו משפיעה בראש ובראשונה על בריאותנו וכן על צריכת החשמל והבלאי למכשירי הבית היקרים.

למרות שמי השתייה בישראל נחשבים לטובים, בדרך הארוכה שהם עוברים עד הכוס שלנו האיכות שלהם נפגעת, המים שלנו מכילים הרכב גבוה של מינרלים וביניהם אבנית המוכרת לנו היטב כאשר היא מצטברת על דפנות הקומקום החשמלי, למשל, מצטברת בדוד החשמלי וגורמת לירידה ניכרת ביעילותו ולצריכת חשמל גבוהה, לצורך תכוף בהחלפת גופי חימום ולנזקים במכונת הכביסה, במדיח, סתימת המגהץ או מכונת הקפה ועוד. 
אחריות על איכות המים, היא בידיים שלך. אם הבעיה היא לא בצנרת הארצית, היא יכולה להיות בצנרת העירונית או בצנרת הראשית של הבניין, או אפילו בצנרת הפרטית של הדירה. עלות הצנרת הפרטית היא היקרה ביותר להחלפה, והיא גם בתחום אחריותו הבלעדי של בעל הדירה. במהלך השנים צצו ניסיונות רבים להעניק לצרכנים מים נקיים, מסוננים מאבנית ומחלקיקים נוספים, מים טעימים יותר, איכותיים ובריאים יותר וכאלה שלא יגרמו להצטברות משקעים. מגוון הפתרונות מתחיל במים בבקבוקי פלסטיק ומסתיים במתקני שיש יוקרתיים ובעיקר יקרים לאחזקה, אשר יש המטילים ספק ביעילותם. 
אחריות איכות המים בידיים שלך
מסנן מים ראשי לבניין - הפתרון הפשוט של המגזר התעשייתי.
במגזר התעשייתי נעשה שימוש בכמויות מים עצומות ובמערכות מתקדמות לניהול משק המים הכוללות פתרונות סינון וניקוי מאבנית. במקרים אלו נדרש פתרון אמין, מעשי ויעיל, זול לקנייה ואחזקה ופשוט לתפעול. הפתרון המוביל הוא מסנן מים יחיד ומרכזי המותקן בתחילת הצנרת ומסנן את כל המים שעוברים אל תוך המפעל או הבניין מאבנית, מחלקיקים וממשקעים. בשונה ממתקן שיש או מערכות טיהור לברז המטבח, סינון ראשי מעניק מים נקיים בכל הברזים בדירות הבניין ומונע מראש חדירת אבנית חלודה חול וחלקיקים לצנרת.

פתרון חסכוני לטווח הארוך. כיום יש מגוון רחב של פתרונות סינון מים דירתיים, התקנת המסנן בכניסה לשיבר הראשי פשוטה ומהירה ואינה דורשת שינוי או התאמה וכך התחזוקה שהנה זולה משמעותית מכל פתרון אחר ופוטרת אתכם מהצורך להסיר אבנית. חשוב לזכור, מדובר דווקא בחיסכון לטווח ארוך. המסנן למעשה שומר לנו על צנרת הבית ועל מוצרי חשמל רבים המופעלים גם באמצעות מים. גופי החימום שלהם יישמרו לאורך זמן רב יותר. גם מי שמחזיק מכונת סינון מים, יידרש להחליף את הפילטרים לעתים רחוקות יותר, מפני שהם יעבדו הרבה פחות קשה כאשר המים כבר מסוננים היטב.

חברת אקונו-מים מתמחה בפתרונות לניהול משק המים הביתי באיכות של מוצרים בקנה מידה תעשייתי. הפתרונות לניהול מים בהיקפים נרחבים יעילים באותה מידה לבניין המגורים שלנו, אנו מציעים מסנני מים כלליים לבניין בעלי תוי תקן קפדניים (אירופאי וישראלי), חברת אקונו-מים מציעה מספר מוצרים המעניקים בשורה התחתונה מים טעימים ונקיים ופוטרת אתכם מהצורך להסיר אבנית ומהבלאי הגבוה שיוצרת האבנית.

לצד מוצרי הסינון אנו מציעים מערכות למניעת זליגת מים ושסתום אל-חוזר למניעת חיוב כפול על אותם המים, כפי שהודגם בתכנית 'כלבוטק', מערכות מדידה מתקדמות ועוד.
 
אנו מזמינים אתכם להנות בקלות, בפשטות ובמחיר המאפשר חסכון משמעותי בהוצאות על מים ובהוצאות הנלוות על חשמל.