--אקונו-מים - שסתום אל חוזר

התקנת שסתום אל חוזר במד מים דירתי

על-פי תחקיר 'כלבוטק' אשר שודר בשני פרקים שקר המים הגדול חלק א' ו- ב' ובדיקת מכון התקנים ורשות המים תאגידי המים מחייבים אותנו על כל זרימה המתקיימת בצנרת – זרימה קדימה וזרימה חוזרת. מהתחקיר התברר, כי כ-25% לפחות מתשלומי המים שלנו לתאגיד, נובעים מזרימה חוזרת של מים בצינורות. יוצא שאנו משלמים על אותם מים פעמיים או אפילו יותר!
התופעה נגרמת עקב הפרשים בלחץ המים בין המשתמשים השונים ברשת, מים של דירה מסוימת שעברו את שעון המים ונרשמו במונה בתור מים שנצרכו וחויבנו עליהם נהדפים חזרה לאחור אל מעבר למונה עקב לחץ בצנרת. מים אלו יוזרמו שוב ויירשמו שוב במונה בעת השימוש הבא, וכך נוצר חיוב כפול עבור אותם מים. כלומר בכל פעם שיש צריכה של השכנים במים נוצרים הפרשי לחצים וזרימה חוזרת ברשת המים שלנו ואנו מחויבים!

שסתום אל חזור

מעוניין ?
מלא את פרטיך ונחזור אליך עם הצעת מחיר
כמי שעוסקים בתחום המים מזה שנים רבות, התופעה של מים הנהדפים חזרה לאחור בצנרת ויוצרים חיוב כפול עבור הצרכן מוכרת לנו מזה זמן רב ואנו מציעים פתרון פשוט, יעיל בצורה מקסימלית וזול להתקנה.
שסתום אל-חוזר מותקן בנקודות שונות לאורך הצנרת על מנת למנוע זרימה חוזרת. הם נסגרים ונפתחים בלחץ הנוזל ולא ניתן לשלוט עליהם ידנית. הם מאפשרים זרימה בצנרת בכיוון אחד בלבד, ובכך הם מוודאים כי מים שעברו פעם אחת את המונה לא יחזרו בחזרה ולא יחייבו אותנו בעבורם מספר פעמים.
שסתום אל-חוזר דירתי המותקן בסמוך למד המים מונע את חזרת המים יעזור לחסוך עד מאות שקלים בחשבון המים שלכם ומבלי לשנות את הרגלי הצריכה שלכם!

התקנה חד פעמית של שסתום אל-חזור נעשית כדבר שבשגרה במערכות מים תעשייתיות וכעת עקב עלות המים הניכרת וההזדמנות לחסכון מוצעת גם למגזר הביתי.  

אל תשלמו פעמיים על אותם המים.
התקשרו עכשיו וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד!!!